Veliki bod u gostima! Radnik – Bačka 1:1 (1:0)

Glavni sudija: Lazar Lukić (Beograd-Resnik)
Pomoćnici: Dragan Bogićević (Beograd), Aleksandar Stanojlović (Sremčica)
Strelci: 1-0 Stamenković 15. min 1-1 Bjeloš 78. min
Žuti kartoni: Radinović, Jovanović (Bačka)

RADNIK: Vasiljević, Đorđević, Kojić (od 66. min Pavlović), Stamenković, Stevanović, Kovačević, Stanisavljević, Milovanović, Ristović (od 79. min Kyeremeh), Kričak (od 83. min Bojić), Zlatanović

BAČKA: Zogović, Jovanović, Gojković, Ilić, Bjeloš, Grabež, Radinović (od 85. min Žakula), Tomić, Radović (od 73. min Mićić), Makarić (od 62. Balabanović), Gavrić

Danas se u Surdulici na stadionu Radnika odigrala utakmica 1. kola PLAY-OUT doigravanja između Radnika i Bačke pred oko 400 ljubitelja fudbala, u kojoj su gledaoci mogli da vide jednu interesantnu utakmicu.

Posle uvodnog ispitivanja snaga na terenu, domaći su preuzeli inicijativu i posle 15 minuta utakmice došli do prednosti od 1-0 golom Stamenkovića.

Posle vođstva, domaći igrači su nastavili da pritiskaju poslednju liniju gostiju iz Bačke Palanke i sve češće pretili golmanu Bačke Zogoviću, ali se rezultat do odlaska na odmor nije promenio.

Početkom drugih 45. minuta ekipa Bačke je zaigrala nešto agresivnije i imala nešto više od igre. U 78. minutu Bjeloš Miroslav poravnava rezultat na 1-1 i u tim trenucima gosti iz Bačke Palanke su bili bolj rival na terenu.

Do kraja susreta nije bilo značajnijih prilika za postizanje pogodaka, tako da se ovaj susret završio bez pobednika nerešenim rezultatom 1-1.

Radnik – Bačka 1-1 (1:0)