Bačka golom Žarkovića pobedila u “Dudovoj šumi” Spartak – Bačka 0:1 (0:0)

0
275

90+3’ Kraj utakmice! Velika pobeda Bačke u Subotici!

90+2’ Žuti karton za igrača Bačke, Gojkovića

90’Igraće se još 3 min sudijske nadoknade

88’ Poslednja izmena za ekipu Bačke na ovom susretu. Umesto Radinovića u igru ulazi Nikola Žakula

83’ Nova izmena u ekipi Spartaka, Rakić – Torbica

80’Goooooool!!!! Nakon izvedenog kornera za ekipu Bačke, najvišlji u šesnaestercu Spartaka bio je Dragan Žarković koji postiže gol glavom

77’ Nova izmena u ekipi Bačke. U igru je umesto Makarića uša Milan Spremo

76’ Izmena u ekipi Spartaka, Šormaz – Tripković

75’ Nakon izvedenog kornera, igrač Bačke, Nemanja Ilić loptu udara glavom preko gola

69’ Žuti karton za Jovanovića, igrača Bačke

66’ Cucin olično šutira sa nekih 17 m iskosa alo golman Zogović sjajno interveniše

65’ Korner za Bačku izvodi Tomić, lopta dolazi do Radinovića koji loše šutira

63’ Prvi žuti karton na utakmici dobija igrač Spartaka Luka Cucin

60’Inicijativa Spartaka

56’Nakon čestih pritisaka Spartaka, iz jedne naizgled bezopasne akcije, igrač Bačke Nebojša Gavrić za malo kasni na jednu dubinsku loptu koju je ka njemu poslao Jovanović

54’ Nakon mnogobrojnih duela oko sredine terena, na travnatoj površini ostaje da leži igrač Bačke, Dragan Žarković

49’ Na početku drugog poluvreme Spartak ima apsolutnu inicijativu

47’ Nova stopostotna šansa za Spartak u kojoj se našao Cucin Luka! On je izašao sam pred Zogovića, ali je golman Bačke ponovo odlično intervenisao

46’ Počelo je drugo poluvreme. Prva izmena na utakmici, u ekipi Bačke. Umesto Marka Pantić u igru ulazi Nikola Radović

Za prvih 45. min igre, videli smo jednu veoma dinamičnu utakmicu, sa dosta čvrstih duela, gde je Spartak imao blagu terenaku inicijativu i po viđenim šansama bio bliži za postizanje pogotka.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45’ Igraće se 1 min sudijske nadoknade

43’ Odbrana Bačke ponovo odlično reaguje nakon izvedenog kornera ekipe Spartaka

41’ Slobodan udarac za ekipu Bačke sa nekih tridesetak metara. Svoj šut oprobao je Nebojša Gavrić, ali je pogodio pravo u golmana

40’ Spartak nešto bolja ekipa na terenu, ima više lopte u svom posedu

36’Korner za ekipu Spartaka izveo je Vulićević, ali je odbrana “Plavih” dobro intervenisala

34’ Loše izveden korner Tomića za ekipu Bačke

31’ Nova stopostotna šansa za ekipu Spartaka! Pred golmanom Bačke našao se Vulićević, loptu zahvatio glavom, ali nedovoljno jako da bi savladao briljantnog Zogovića

30’ Najveća borba i dalje se vodi oko sredine terena. Gavrić upravo izvlači deblji kraj u jednom od jakih duela

28’ Prvi korner za ekipu Bačke

26’ Sve akcije jedne i druge ekipe završavaju se oko sredine terena.

24’ Igra se između dva šesnaesterca sa dosta čvrstih i snažnih duela

22’ Utakmica polako gubi na tempu, za razliku od dinamičnog početka susreta

20’ Igra se na sredini terena

17’ Stopostotna šansa za ekipu Spartaka ŽK! U idealnoj prilici, oči u oči sa Zogovićem našao se Šormaz, ali je golman Bačke pravovremenim istrčavanjem spasio mrežu svog gola

15’ Jovanović, igrač Bačke odlično šutira sa 17 m iskosa, ali je golman Spartaka efektivnom paradom loptu izbacio u polje

12’ Spartak pojačava inicijativu. Odbrana Bačke za sada dobro reaguje

10’ Prva ozbiljna prilika na utakmici. Nakon ulaska u šesnaesterac Bačke, Vikićević odlično proigrava Šormaza koji sa svega 7-8 m šutira pravo u golmana Bačke, Bojana Zogovića

8’ Slobodan udarac za ekipu Spartaka iskosa sa nekih 25 m. Odlična reakcija zadnje linije ekipe Bačke

7’ Svoj šut sa distance oprobao je igrač Spartaka, Denković. Lopta je otišla visoko iznad gola

6’ Prvi korner na utakmici izvešće ekipa Spartaka

5’ Prvi ofsajd na utakmici. U nedozvoljenoj poziciji našao se napadač Spartaka

4’ Traje ispitivanje snaga, Bačka ima terenaku inicijativu

2’ Igra se na sredini terena

Utakmica je počela!

Ekipe će nastupiti u sledećim sastavima

SPARTAK: Ostojić, Kerkez, Denković, Dunđerski, Šormaz, Vukčević, Cucin, Obradović, Rakić, Marčić, Otašević

BAČKA: Zogović, Ilić, Gojković, Žarković, Bjeloš, Makarić, Jovanović, Pantić, Tomić, Radinović, Gavrić

Danas se u Subotici na stadionu Spartaka sa početkom u 18 časova igra utakmica 33. kola Superlige Srbije u kojoj Spartak ŽK dočekuje ekipu Bačke.