Glavni sudija: Luka Latinović (Bačka Palanka)
Pomoćnici: Milešević Miloš (Bačka Palanka), Hornjak Uroš (Gajdobra)
Strelci: 4. min 1-0 Miladinović, 20. min 2-0 Krstić 3-0 Miladinović 25. min
Žuti kartoni: Plavanski, Lončarević, Zelinčević, Dražić (Krila Krajine)

STARI GRAD: Stojčević, Rađenović, Vlajić (od 90. min Bjeloš), Marčeta, Knežević, Miladinović (od 63. min Zeljko), Đekić, Radić, Živić, Krstić,(od 87. min Valentik), Kovačević

KRILA KRAJINE:Dražić, Vignjević (od 46. minPilipović), Stupar, Duvnjak (od 62. min Milićević), Medan (od 46. min Lončarević, Zelinčević, Češljević, Pandurov, Plavanski, Marković

Danas je odigran Bačkopalanački “El Clasico” u kome je lider na tabeli ekipa OFK „Starog Grada“ pred oko 2500 ljubitelja fudbala nadigrala ekipu Krila Krajine i zasluženo stigla do pobede rezultatom 3-0 i tako došla na korak od plasmana u Vojvođansku ligu „Sever“

Sve je rešeno u prvih 25. minuta igre kada je na semforu stajao rezultat 3-0 u korist Staropalančana.

Gledaoci nisu ni zauzeli svoje mesto na tribinma, a na semaforu je stajalo 1-0 za domaćina. Igrao se 4. min, Miladinović je odlično izveo slobodan udarac sa nekih 27 metara iskosa sa leve strane gde je iznenadio golmana Miloša Dražića i pogodio njegov ugao i doneo prednost svojoj ekipi.

Nastavili su igrači Marka Neštickog sa odličnom igrom i već u 20. minutu vodili su sa 2-0 pogotkom Krstića. Utakmica je bila rešena u 25. minutu kada je najbolji igrač ovog susreta Maksim Miladinović volej udarcem sa nekih 14 metara savladao nepomičnog Dražića za nedostižnih 3-0 za ekipu Starog Grada.

Pokušavala je i ekipa Krila Krajine da umanji prednost gradskog rivala, pokušavali su Češljević, Plavanski, Dukić ali je golman Stojčević bio siguran.

Na odmor se otišlo rezultatom 3-0 za Staroplančane.

U nastavku susreta Dušan Beljanski strateg Krila Krajine pokušao je izmenama da razmrda svoju ekipu što je donekle i uspeo jer su njegovi momci imali više od igre i stvorili par idealnih prilika za gol ali je golman Stojčević uspešno čuvao svoju mrežu.

Staropalančani su u drugih 45 minuta, činilo se smanjili tempo i rutinski priveli utakmicu kraju.

Na kraju, Stari Grad – Krila Krajine 3-0. Pobeda koja lidera PFL „SOMBOR“ već od ovog kola možemo slobodno konstatovati promoviše u Vojvođanskog ligaša.