Šest medalja za Čelarevčane

0
184

Takmičari Kluba za sportsko obaranje ruke „Srpski vitez“ iz Čelareva su ostvarili izuzetno zapažene rezultate na prvenstvu Srbije održanom u Beogradu.

Devet Čelarevčana je na ovom takmičenju osvojilo šest medalja, tri zlatna, srebrno i dva bronzana odličja.

Zlatne medalje su osvojili Slobodan Novaković u profi kategoriji do 85 kilograma levom i desnom rukom i Vojkan Stojadinović u profi kategoriji do 105 kg levom rukom. Srebrno odličje je osvojio Vojkan Stojadinović u profi kategoriji do 105 kilograma desnom rukom, a dve bronze su pripale Jeleni Uzelac u ženskoj konkurenciji levom rukom i Luki Brkljaču u konkurenciji seniora početnika u kategoriji do 85 kilograma desnom rukom.

– Pojedini od ovih takmičara su još početnici i ovo im je prvo zvanično takmičenje, ali su i pored toga pokazali veliki potencijal, kaže Slobodan Novaković iz „Srpskog viteza“.