КУЛПИН СЛАВИО У ДЕРБИЈУ,ОБРОВЧАНИ БЛИЗУ БАРАЖА!

У одиграним утакмица предпоследњег 17. кола МФЛ Бачка Паланка постигнути су следећи резултати:

НАША ЗВЕЗДА – КУЛПИН 2-3

МАГЛИЋ – СЛОГА 4-0

НЕСТИН – БАЋКА 6-2

БОРАЦ – КРИВАЊ 6-0 (прекид у 46. мин)

ТВРЂАВА – БОРАЦ В одложено

У дербију 17. кола у Силбашу Наша Звезда је први пут поражена у овој полусезони. Домаћин је водио са 2-0 али је лидер на табели екипа Кулпина која је у Силбаш дошла са десет играча успела да стигне и престигне домаћина и на крају заслужено тријумфује резултатом 3:2.

Маглић је био убедљив на свом терену против фењераса из Плавне, екипе Слоге победивши је резултатом 4-0.

Борац из Обровца је све ближе баражу за попуну ПФЛ СОМБОР. Они су декласирали госте из Селенче екипу Кривња, који су за само 45 минута успели да приме 6 голова од домаћина. Друго полувреме се није ни играло јер су гости остали са недовољно играча у пољу због повреда.

Нештинци су опет били убедљиви. Овога пута савладали су екипу Бачке из Деспотова резултатом 6-2 и остали у трци за бараж и дишу за вратом екипи Борца.

Утакмица Тврђава – Борац (Визић) није ни одиграна јер су гости из Визића имали саобраћајну несрећу на путу ка Бачу. Овај сусрет биће одигран у среду 23 маја.

ТАБЕЛА: КУЛПИН 45, БОРАЦ 33, НЕШТИН 30, МАГЛИЋ 29, ТВРЂАВА 26 (-1), НАША ЗВЕЗДА 25, КРИВАЊ 21, БАЧКА 14, БОРАЦ В 11, СЛОГА 9