Četvrtak, jun 4, 2026

Бачка Паланка инфо

Intervju – Miroslav Mika...

BAČKA PALANKA - Bačka Palanka je malo mesto, ali u njoj žive veliki...

Teodora Zec iz Bačke...

BAČKA PALANKA - Od nesigurnih prvih odbojkaških koraka do reprezentacije Srbije - trinaestogodišnja...

Kilometri za pomoć deci...

BAČKA PALANKA - "Ko te juri" klub čine sportisti, profesionalni i rekreativni, koji...

Pobednici Kupa Srbije –...

GAJDOBRA - Košarkaši "Hercegovca" su pobednici Kupa Srbije! Oni su u sredu, 17....
Home Друштво Наше приче Preduzeće je javno, a potraživanja od građana su sad privatna (VIDEO)

Preduzeće je javno, a potraživanja od građana su sad privatna (VIDEO)

0
870

BAČKA PALANKA – Mnogi građani Bačke Palanke su na kućnu adresu, prethodnih dana, dobili opomenu pred utuženje, koju im je poslala jedna beogradska advokatska kancelarija, u svojstvu ponomoćnika privatne beogradske firme „BDF SISTEM PLUS“.


Sve ovo se dogodilo jer je JKP Komunalprojekt svoja potraživanja ustupilo ovoj privatnoj firmi. Pozvali smo advokata Nikolu Joviću, koji nam je izašao u susret i pojasnio za portal BAP VESTI, o kakvom dokumentu je reč. Kontaktirali smo i direktora JKP Komunalprojekt, kao i rukovodica Parking servisa, koji su nam u telefonskom razgovoru rekli da nisu u mogućnosti da nam daju zvaničnu izjavu.

Mi smo ipak uputili dopis JKP Komunalprojekt, sa namerom da dobijemo informacije od javnog značaja, odnosno kolika su ukupna potraživanja koja su ustupljena i po kojoj ceni su prodata. Do zaključenja video priloga, nismo dobili odgovor, a čim ga dobijemo obavestićemo javnost.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.