Podela bodova u Gornjoj varoši! Zemun – Bačka 2:2 (1:0)

Stadion: Gradski stadion u Zemunu
Gledalaca: 600

Glavni sudija: Tripković Lazar (Kraljevo)
Pomoćnici: Šutulović Milan (Novi Sad), Peranović Dragan (Šajkaš)

Strelci: 1-0 14. min Lukić S, 1-1 Grabež 63. min, 1-2 Mladenović u 68. min, 2-2 Luković u 74 min.

Žuti kartoni: Cvetković, Luković (Zemun), Pantić, Ilić, Radinović Grabež (Bačka)

ZEMUN: Milošević, Maksimović (od 63. min Romanovski), Luković, Trajković, Mrkajić, Stojković (od 72. min Somaeb), Lukić, Kukuličić, Vukadinović (od 89. min Toševski), Cvetković, Živković

BAČKA: Zogović, Jovanović, Grabež, Ilić, Bjeloš, Pantić, Gavrić (od 87. min Đorić), Radinović, Mladenović, Spremo (od 77. min Mićić), Makarić (od 83. min) Čeković

U Gornjoj varoši u borbi za bodove danas su se sastali Zemun i Bačka.

Posle uvodnog ispitivanja snaga i nešto veće agresivnosti domaće ekipe domaćini dolaze do prednosti već u 14. minutu golom Lukića.

Kao da je vodeći gol dao krila domaćim igračima koji su pojačali tempo i povremeno na muke stavljali golmana Zogovića koji je u nekoliko navrata pokazao svoj kvalitet i sprečio domaće igrače da u ranoj fazi meča steknu veću prednost.

Gosti iz Bačke Palanke za pola sata igre uputili samo jedan udarac ka golu Miloševića što dovoljno govori o odnosu snaga na terenu.

Od 30. minuta pa do kraja prvog poluvremena ekipa Bačke počinje konačno da igra. Ekipa Dejana Čelara je preuzela inicijativu, pokušala nekoliko puta da ugrozi gol Miloševića ali nije uspela.

Posle prvih 45 min Zemun – Bačka 1-0.

U nastavku utakmice ekipa Bačke konkretnija, brža, agresivnija. Preuzela je posed lopte i u nekoliko navrata pokušala da poravna rezultat i to kao da je bio signal da će gosti doći do izjednačenja.

Igrao se 63. minut susreta kada je Bačka izvela odličnu akciju po levoj strani a strelac izjednačujućeg pogotka bio je Srđan Grabež.

Gosti nastavljaju sa agresivnošću i odličnom igrom, a već u 68. minutu preko Mladenovića dolazi do preokreta. Zemun – Bačka 1-2.

Posle petominutnog šoka, Zemunci stižu do izjednačenja golom Lukovića.

Od momenta izjednačenja na terenu se rasplamsala još veća borba. Pokušavali su i jedni i drugi da ponovo dođu do prednosti ali se rezultat do kraja susreta nije menjao.

Zemun – Bačka 2-2 odlična fudbalska predstava u Gornjoj varoši.