Glavni Sudija: Stojilković Lazar (Zemun)
Pomoćnici: Potočan Dejan (Vršac), Beljin Goran (Bela Crkva)

Strelci: 1-0 Đurić 70. min, 2-0 Okeuhye 78. min

Žuti kartoni: Mesarović Graovac (Vojvodina), Radinović, Đorić (Bačka)

VOJVODINA: Rockov, Antić, Arsić (od 67. min Milojević), Graovac, Mesarović (od 53. min Gojkov), Okeuhye, Đordjević, Fofana(od 85. min Gajić), Stojković, Zlomislić

BAČKA: Zogović, Jovanović (od 83. min F.Bajić), Grabež Ilić, Bjeloš, Radinović, Đorić (od 78. min Arsić), Gavrić, Mladenović, Mićić (od 68. min Spremo), Makarić

Na stadionu Karađorđe pred nesto više od 4500 ljubitelja fudbala snage su odmerile ekipe Vojvodine i Bačke.

Domaća ekipa je u ovom susretu tražila prvu ovosezonsku pobedu, dok je ekipa Bačke u ovaj susret ušla sa jasnom namerom da u ovom susretu ostane neporažena i posle ovog susreta poveća svoj bodovni saldo.

Već u 3. minutu prvo uzbuđenje pred golom gostiju. Mesarović je odlično probio po levoj strani uputio odličan centaršut u kazneni prostor gde je odlično skočio Okeuhye, ali je njegov udarac glavom završio preko prečke Zogovića. U 9. minutu susreta odlična kontra Bačke. Makarić je odlično ubacio jednu dubinsku loptu iza leđa poslednje linije Novosađana, Mladenović je izašao sam pred Rockova ali je golman domaćih prisebnom intervencijom i pravovremenim istrčavanjem osujetio odličan napad gostiju iz Bačke Palanke.

U prvih 20. minuta susreta gledali smo odličan fudbal na Karađorđu. Obe ekipe igrale su otvoreno i smenjivale su se u napadima.

U 24. minutu kiks poslednje linije Bačke. Arsić ulazi u kazneni prostor gostiju, ostavlja odličnu povratnu loptu Fofani koji sa svega pet metara prebacuje gol Zogovića. U 26. minutu opet odlični Zogović spašava goste. Odličan korner sa leve strane izvodi Mesarović, Đorđeviću sa glave loptu skida fenomenaln golman Bačke.

U 30. minutu Mićić pokušava sa distance ali njegov šut završava nekoliko metara od desne stative Rockova. U 38. minutu svoj šut sa distance oprobao je Graovac ali je lopta otišla pored desne stative Zogovićevog gola.

Do kraja poluvremena se ništa ozbiljnije dešavalo nije tako da se na odmor otišlo najnepopularnijim rezultatom. Vojvodina – Bačka 0-0

Tek što je počelo drugo poluvreme kolosalna šansa za Bačku. Makarić je odlično prošao po desnoj strani, zavrnuo oštru loptu kroz peterac gde se nalazio Mladenović koji je sa svega 2 metra promašio praznu mrežu Rockova.

Bačka od tog 46. minuta igra odlično sve više atakuje ka golu Novosađana. Svoje šuteve sa distance oprobali su Mićić pa Radinović, ali su bili neprecizni. Deset minuta u nastavku dominacija gostiju. Usledio je period kada se apsolutno ništa na terenu dešavalo nije, tj igralo se između dva kaznena prostora, a onda Makarić „krade“ loptu zadnjoj liniji Novosađana, izlazi sam ispred Rockova, odlično šutira ali je njegov šut završio na stativi (igrao se 63. min),a onda umalo kazna u 65. minutu. Fofana je pobegao poslednjoj liniji odbrane „Plavih“ izašao sam pred Zogovića koji mu se baca u šut i odlično interveniše.

U 70. minutu 1-0 za Vojvodinu. Odličan šut Đurića sa nekih 20 metara u donji desni ugao Zogovićevog gola. Golman Bačke bio je nemoćan. Samo minut kasnije novo uzbuđenje pred golom Palančana. Srušen je Fofana, a iz slobodnjaka odličan šut Gojkova završava pored gola Zogovića.

U 78. minutu 2-0 za Vojvodinu. Okeuhye probija po desnoj strani, ulazi ispred Zogovića i u maniru rasnog napadača šalje loptu u mrežu. Vojvodina – Bačka 2-0.

U nadoknadi vremena Arsić Željko igrač Bačke odlično šutira sa 20 metara i pogađa stativu Rockovog gola.

Kada se sve sabere, Vojvodina je teškom mukom slomila otpor gostiju iz Bačke Palanke koji su došlina Karađorđe da se nadigravaju. Na kraju pobeda Vojvodine. Vojvodina – Bačka 2-0.