Pomoćnici: Miškeljin Miloš (Beograd), Stanojević Goran (Beograd)
Žuti kartoni: Arsić, Simić (Voždovac), Pantić, Žakula (Bačka)

VOŽDOVAC: Ilić, Cirković, Mikić (od 46. minKovačević), Arsic, Mihajlov, Jovanović, Pavlović, Simić, Trujić, Mašović, Sikimić

BAČKA: Zogović, Gojković, Žarković, Spremo, Kostić, Pantić, Gordić (od 61. min Mićić), Radović, Gavrić, Radinović, Tomić (od 83. min Žakula)

Stadion na “krovu” TC na Dušanovcu bio je poprište duela Voždovca i Bačke koji su se sastali u okviru 36. kola Superlige Srbije.

Obe ekipe se bore za očuvanje Superligaškog statusa,a istini na volju, Voždovac je u dosta boljem položaju od ekipe Bačke koja je došla na Dušanovac po “slamsku spasa” gde bi eventualnom pobedom nad “zmajevima” gotovo sigurno obezbedila baraž doigravanje za popunu Superlige Srbije.

Po idealnom vremenu pred oko 400 gledalaca videli smo jednu čvrstu, ali i dinamičnu utakmicu u kojoj se na kraju ipak bolje snašla ekipa Voždovca i tako došla do tri boda.

Posle uvodnog dela i ispitivanja snaga na terenu prvi udarac u okvir gola videli smo u 17. minutu kada je udarac Simića zaustavio Zogović.

U 22. minutu opet prete domaći preko Pavlovića, Zogović opet siguran. Voždovac je imao inicijativu i duže imao loptu u svom posedu dok su naši igrači povremeno pokazivali da mogu da igraju protiv domaćina, ali za prvih pola sata igre nisu uspevali da upute nijedan udarac ka golu domaćih tačnije u okvir gola koji čuva Ilić.

Do odlaska na odmor nismo videli ništa konkretno ni od jednih ni od drugih tako da se na odmor otišlo bez golova Voždovac – Bačka 0-0.

Na početku drugih 45. minuta “zmajevi” su probali sa distance ali šut Trujića sa nekih 17 metara završio je pored gola Zogovića. Domaćin je imao inicijativu, međutim “Plavi” su parirali dosta dobro i borbenost na terenu igrača u Plavim dresovima je za svaku pohvalu, ali u napadu Bačka bezopasna.

Zmajevi su uglavnom pokušavali sa distance ali svaki njihov pokušaj završavao se pored, ili iznad
gola golmana Zogovića.

A onda…..

Igrao se 84. minut susreta. Voždovac dolazi do prednosti od 1-0 golom Arsića. Voždovac je do kraja susreta uspešno sačuvao prednost.

Ostalo je još jedno kolo do kraja Superlige Srbije gde Bačka na domaćem terenu dočekuje ekipu Dinama iz Vranja.