Pobeda opstanka vredna Mladost – Bačka 1:3 (1:2)

MLADOST: Krznarić, Jovanović, Pejović, Marić, Andrić, Mihajlović, Kiković, Pavlović, Golubović, Savić, Badji

BAČKA: Jevrić, Varga, Bajić F, Ilić, Bjeloš, Radinović, Mićić, Đorić. bajić M, Trivunović, Luković

Glavni sudija: Santrač Dejan
Pomoćnici: Potočan Dejan i Ilić Pavle

Tok utakmice….

2′ Bačka krenula ofanzivno. Slobodan udarac izvodi Trivunović. Stvorila se gužva pred golom Krznarića, ali se Mićić nije najbolje snašao

4′ Kiša ne prestaje. Jak pljusak i daje traje, a Bačka je i dalje ofanzivnija

5′ Prva ozbiljna šansa za Mladost. Pred golom Kevrića šutirao je Badji, ali je golman Plavih dobro odreagovao

6′ Stopostotna šansa za Bačku! Po desnoj strani Trivunović i odlično uposlio Miloša Bajića koji je izašao sam pred Krznarića, a ovaj mu ušao u šut i odlično intervenisao

11′ Četvrti korner za Plave. Korner je izveo Trivunović, najbolji u skoku bio je M. Bajić, odlučno udario glavom, ali je lopta prošla tik pored leve stative Krznarića

15′ Šut sa distance Kikovića, ali lopta prolazi pored leve stative Jevrića

16′ Goooooolllll! 1:0 za Plave!!!! Odličan pas Radinovića ka M. Bajiću na desnoj strani koji ubacuje oštru loptu kroz peterac domaćih gde se najbolje snalazi Trivunović i šalje loptu u mrežu nemoćnog Krznarića

18′ Gooooollllll!!! Bačka vodi 2:0 !!! Luković šutira sa 25 m, lopta dobija žabicu i vara Krznarića!

22′ Igra se između dva šesnaesterca. Za sada mnogo bolja igra Bačke

24′ Mladost se oslobodila pritiska gostiju, više ima loptu u svom posedu i pokušavaju da ugroze gol Jevrića. Međutim, odbrana Bačke za sada više nego sigurna

27′ I dalje se igra između dva šesnaesterca. Bački i navijači mnogo glasniji od domaćih. Ori se „Bačka, Bačka“ i „Plavi, Plavi“

29′ Faul nad M. Bajićem na oko 35 m od gola Krznarića

33′ Stopostotna šansa za Bačku u kojoj se našao Mićić. Izašao je sam pred golmana nemanju Krznarića iskosa sa leve strane, odlično šutirao ali je golman Mladosti bravurozno intervenisao

36′ Prvi korner za Mladost

39′ Stopostotna šansa za Mladost u kojoj se našao Golubović koji je sa svega dva – tri metra promašio kolosalnu šansu za domaće

40′ Gol za Mladost! Nakon greške odbrane Plavih, Pavlović se spustio sam ka golu Jevrića, oštro šutirao i smanjio rezultat na 1:2

45′ Kraj prvog poluvremena

46′ Počelo je drugo poluvreme! Kiša u Lučanimane prestaje… Na poluvremenu u ekipi Bačke došlo je do prve izmene. Igru je napustio Luković, a ušao je Damir Čeković

47′ Mladost izvodi slobodan udarac sa nekih 18 m iskosa sa leve strane. Slobodan udarac izvodi Pejović i najbolji u skoku kaznenom prostoru Bačke bio je Golubović koji je loptu udario glavom i ona odlazi tik pored stative Jevrića

49′ Kolosalna šansa za ekipu Mladosti!!! Sam ispred golmana Jevrića izbio je Badji ali mu je Nemanja Jevrić odlično ušao u šut i sprečio izjednačenje!

51′ Drugo poluvreme Mladost mnogo bolje otvara i stvara odlične prilike

53′ Ekipa Bačke pogađa stativu! Sa nekih 15 m odlučan šut Mićića, a Krznarić je već bio savladan, međutim siguran gol spasila je stativa

58′ Igra se između dva šesnaesterca. Za sad nema većih šansi ispred golova

60′ U Lučanima konačno prestaje kiša. Teren nakvašen, ali dobar za igru obzirom koja količina kiše je pala

63′ Prozivka navijača sa obe strane… Ori se: „Kosovo Srbija“!!!

65′ Korner za Bačku izvodi Trivunović, ali odbrana Mladosti odlično reaguje i izbacuje loptu iz šesnaesterca

69′ Žuti karton u ekipi Plavih dobija igrač sa brojem 24 Ivan Đorić zbog simuliranja u šesnaestercu Mladosti

72′ Gooooooollll!!!!! Plavi vode 1:3!!!! Posle izvedenog kornera Radininovića, najbolje se u gužvi snašao Ilić koji šalje loptu iza leđa Krznarića!

79′ Igra se između dva šesnaesterca, s tim što domaća ekipa stvara više šansi, ali odbrana Plavih za sada odoleva

80′ Druga izmena u ekipi Bačke. Igru je napustio iskusni Trivunović, a umesto njega je ušao Dino Šarac

84′ Stadionom Mladosti ori se pesma „Bačka ostajeeee

87′ Poslednja izmena u ekipi Bačke. Miloš Bajić napušta teren, a umesto njega u igru ulazi Radovan Ivković

89′ Kolosalna prilika za Bačku! Čeković izlazi sam ispred Krznarića i šutira preko gola domaćih

90′ Kolosalna šansa za domaćina! Golubović se našao sam ispred Jevrića, ali ovaj je još jednom bio na visini zadatka i odbranio stopostotnu priliku

92′ Kraj utakmice!

OVOM POBEDOM, EKIPA BAČKE JE POBOLJŠALA ŠANSE ZA OSTANAK U DRUŠTVU NAJBOLJIH!

———

Jutros se i određena grupa navijača uputila ka Lučanima i nesumnjivo je da će Bačka na ovoj utakmici imati do sad najveću podršku svojih navijača na nekom od gostovanja.

Portal BPinfo.rs u Lučanima će imati svoje predstavnike koji će vas izveštavati iz minuta u minut.

Refrešujte ovu stranicu i budite u toku sa svim bitnim dešavanjima vezano za ovu utakmicu. Na slici ispod označeno kako da to uradite.