DERBI ZAVRŠEN BEZ POBEDNIKA! KRILA KRAJINE – BUDUĆNOST 0-0

0
234

Mladenovljani kući pevajući! To je epilog danas odigranog derbi meča između ekipa Krila Krajine i Budućnosti iz Mladenova koja je završena bez golova 0-0.

Odavno SRC „TIKVARA“ nije bio puniji svih zaljubljenika u najsporedniju star na svetu-fudbal.

U derbiju 29. kola PFL SOMBOR pred oko 800 gledalaca Krila Krajine -Budućnost odigrali su nerešeno a rezultat je posle devedeset minuta rovovske borbe na terenu glasio 0-0.

Kao da je važnost ovog susreta okovala noge i jedne i druge ekipe. Domaćin je bolje otvorio utakmicu imao inicijativu a najbolju šansu na utakmici propustio je Balinović iz opravdano dosuđenog jedanaesterca za domaću ekipu u 18 min.

Njegov udarac sa jedanaest metara bravurozno je zaustavio golman gostiju Rašo Lugonja.

Kazna za domaćina mogla je da stigne u 67. minutu kada je posle jedne odlične kontre gostiju Dujaković sa svega nekoliko metara od gola Stojčevića loptu prebacio preko prečke. Beležimo još jedan pokušaj domaćih u 83. minutu i kolosalnu šansu posle slobodnog udarca iskosa sa desne strane, najbolji u skoku pred golom gostiju bio je štoper domaćih Zelinčević i sa svega tri metra pogodio u raspoloženog Lugonju.

Na kraju Mladenovljani odlaze zadovoljniji jer su ovim nerešenim rezultatom gotovo sigurno obezbedili učešće u baražu za popunu Vojvodjanske lige.