Mladenovljani uspešni u Somboru

0
247

Fudbaleri Budućnosti iz Mladenova su juče na gostovanju u Somboru zabeležili drugu pobedu u nizu savladavši ekipu Radničkog rezultatom 1-0 golom Marka Ileša u 87. minutu utakmice.

Posle dva uvodna kola i dva poraza od Tise Andorijan 3-1 u Mladenovu i od ekipe Mladosti u Apatinu rezultatom 2-1 svi su polako počeli da sumnjaju u ovu mladu i perspektivnu ekipu Budućnosti.

Pobedom u prošlom kolu nad ekipom BSK-a iz Bačkog Brestovca rezultstom 1-0 golom Tasića u 84. minutu utakmice ovi mladi momci su najavili da se na njih mora ozbiljno računati u nastavku trke za bidove u Vojvodjanskoj ligi Sever.

Ekipu vodi Milan Antonić i tim je sastavljen od mladih i talentovanih igrača iz Bačke Palanke, Čelareva, dok su tu i nešto iskusniji igrači iz Mladenova poput Lugonje, Prošića, Šatare i ostalih…

Atmosfera u ekipi je odlična, odlično se i radi, tako da ekipa Budućnodti ima prostora da u ovoj sezoni napravi rezultat vredan pažnje.

Ekipi Budućnosti želimo puno sreće i uspeha u nastavku sezone.