KULPIN SLAVIO U DERBIJU,OBROVČANI BLIZU BARAŽA!

0
228

U odigranim utakmica predposlednjeg 17. kola MFL Bačka Palanka postignuti su sledeći rezultati:

NAŠA ZVEZDA – KULPIN 2-3

MAGLIĆ – SLOGA 4-0

NESTIN – BAĆKA 6-2

BORAC – KRIVANJ 6-0 (prekid u 46. min)

TVRĐAVA – BORAC V odloženo

U derbiju 17. kola u Silbašu Naša Zvezda je prvi put poražena u ovoj polusezoni. Domaćin je vodio sa 2-0 ali je lider na tabeli ekipa Kulpina koja je u Silbaš došla sa deset igrača uspela da stigne i prestigne domaćina i na kraju zasluženo trijumfuje rezultatom 3:2.

Maglić je bio ubedljiv na svom terenu protiv fenjerasa iz Plavne, ekipe Sloge pobedivši je rezultatom 4-0.

Borac iz Obrovca je sve bliže baražu za popunu PFL SOMBOR. Oni su deklasirali goste iz Selenče ekipu Krivnja, koji su za samo 45 minuta uspeli da prime 6 golova od domaćina. Drugo poluvreme se nije ni igralo jer su gosti ostali sa nedovoljno igrača u polju zbog povreda.

Neštinci su opet bili ubedljivi. Ovoga puta savladali su ekipu Bačke iz Despotova rezultatom 6-2 i ostali u trci za baraž i dišu za vratom ekipi Borca.

Utakmica Tvrđava – Borac (Vizić) nije ni odigrana jer su gosti iz Vizića imali saobraćajnu nesreću na putu ka Baču. Ovaj susret biće odigran u sredu 23 maja.

TABELA: KULPIN 45, BORAC 33, NEŠTIN 30, MAGLIĆ 29, TVRĐAVA 26 (-1), NAŠA ZVEZDA 25, KRIVANJ 21, BAČKA 14, BORAC V 11, SLOGA 9